Fuar Organizasyonları

Fuar organizasyonları, çoğunlukla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi sanayisi gelişmiş şehirlerde sektörel anlamda birbirine yakın firmaların ürün ve hizmetlerini sergilemek amacıyla yapılan etkinliklerdir. Bu ekinlikte firmalar mevcut veya yeni ürün/hizmetlerini sergiler ve ziyaretçilerine ürün/hizmetleri ile alakalı bilgiler verir. Bir firmanın sektöründe ki fuara katılması, o firmanın prestijini arttırır ve yeni müşteriler kazanmasını sağlar.

Bir firmanın fuara hazırlık süreci 30 gün kadar sürmektedir. Bu süre içerisinde firmanın fuarda kiraladığı alan kadar, stant tasarımı yapılır ve giydirilir. Bu süreçten sonra fuarda dağıtılacak olan matbu ürünleri tasarlanır. Fuara iki gün kala, fuar alanında stant kurulumu gerçekleştirilir ve baskıdan çıkan matbu ürünler stanta yerleştirilir. Bu süreç tamamen tarafımızdan takip edilir ve tasarımlar tarafımızca yapılır. Firmanın ticari karakteri yansıtan kurumsal stant tassarımları iki alternatif örnek halinde öncesinde firmaya sunulur. Firmanın önerileri, varsa düzeltmeleri yapılır. Tasarım işlemi böylece başlamış olur. Bu zamana kadar firmaları 16 farklı fuara hazırladık. İster modüler, ister ahşap ister daha görkemli stantlar olsun, hepsini tasarladık, kurduk.

Bu bilgiler dahilinde sizlerde fuara katılmak istiyor ancak, bu süreci  yönetecek bir ajans arıyorsanız, bizler esnaf samimiyetiyle sizlere hizmet vermekten mutlu olacağız. İhtiyacınız olan fuar organizasyonu ile ilgili bilgileri, aşağıda ki teklif formuna doldurarak sizlere geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.