Hakkımızda

Artisan Medya, tasarım, yazılım ve reklam konularında internet sektöründe 9 yıldır var olan dijital reklam ajansıdır. 2008 yılından itibaren dijital sektörde kalıcı ve verimli işler yapmayı hedeflemiş, samimi esnaf mizacını kaybetmemiş kurumsal yapıda bir firmadır. Geleceğe yönelik hedefleri ve bu hedefleri gerçekleştirmek için gayretli çalışanları bulunmaktadır.

Artisan Medya, web tasarım konusunda ağırlıklı çalışan, dijital anlamda bir firmanın tüm işlerini tek elden yürütmeyi hedefleyen bir firmadır. Kurumsal firmalara bilgi işlem danışmanlığı başlığı altında, web tasarım, yazılım çözümleri, Google arama motoru optimizasyonu, fuar organizasyonları, dijital reklam yönetimi gibi konularda hizmet vermektedir.

Artisan Medya, kendi bünyesinde geliştirdiği yazılımların pazarlamasını ve geliştirilmesini de yönetmektedir. Bu yazılımlar Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı olarak çalışan Çevre Laboratuvarlarına yönelik yazılımlar olmakla beraber, sektöründe öncü firmaların kullandığı yazılım projeleridir.

Firma olarak, gelişen ve değişim teknoloji dünyasının sürekli içerisinde olarak, firmalara samimi bir şekilde hizmet vermeyi hedefliyor ve uzun vadede firmalar ile tek elden tüm hizmetler için çalışmak istiyoruz. Aldığımız geri dönüşler ve ürettiğimiz projelerin bizlere geri dönüşleri, bizi motive etmekte ve daha çok heyecanlandırmaktadır. Bu anlamda bu heyecanımızın hiçbir zaman kaybolmayacağına inanıyoruz.

Artisan Medya 
Ercan PİLCİOĞLU