Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Web tasarım firmanızın kalitesini dijital ortamda yansıtan en iyi zaruri bir araçtır. Bu konuda samimi yaklaşımlar ile web sayfaları yapıyoruz.

Web Yazılımları

Kurumsal firmaları klasik excel dokümanlarından, kağıt tomarlarından kurtaran, işleri hızlandırmaya yönelik web yazılımları hizmeti sunuyoruz.

Bilgi İşlem Danışmanlığı

40+ personeli olan firmalara dijital ve bilgi işlem konularında (tasarım,yazılım,teknik destek ve reklam) aylık danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Dijital Reklam Danışmanlığı

Firmaların dijital ortamda (Google, Youtube, Sosyal Medya) reklamlarını oluşturuyor, kitle ve hedefleri doğrultusunda bu reklamların yönetimini yapıyoruz.

SEO Hizmetleri

Dijital pazarlamanın en önemli aracı olan web sayfalarınızı Seo çalışmaları ile ön sıralara çıkartıp, müşterilerin sizleri daha kolay bulmasını sağlıyoruz.

Domain ve Hosting

İhtiyacını olan domain (alan adı) ve hosting ihtiyaçlarınızı karşılıyor ve güvenilir sunucular ile sizleri tanıştırıyoruz.

Reklam Hizmetleri

Firmanızı en iyi anlatan, dijital ortamda kullanabileceğiniz kurumsal reklamlarınızı kurguluyor, çekiyor ve tasarlıyoruz. Fikir tohumları üretiyoruz.

Mobil Uygulama

Firma veya derneklere kurumsal kimliklerini yansıtabileceği, kullanıcıları ile paylaşabileceği, eş zamanlı bildirimler gönderebileceği samimi mobil uygulamalar yapıyoruz.

Fuar Organizasyonları

Firmanızın katılacağı fuar ile ilgili tüm teknik detayları sizden aldıktan sonra, sizlerin standını tasarlıyoruz, kuruyoruz ve sizi fuara hazırlıyoruz.