Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım hiç kuşku yok ki , dijital ortamda işinizi ve kurumsal karakterinizi en iyi anlatan araçtır. Bir kurum veya şahısın web sitesinin olması onu internette görünür kılar ve milyonlarca kullanıcıya ulaştırır. İnanıyoruz ki, işiniz ne kadar iyi olursa olsun, işinizde ne kadar iyi olursanız olun, bir web sayfanız yok ise “market” levhası olmayan bir mahalle bakkalına benzersiniz. Web tasarım hizmetleri işini büyütmek isteyen her kurumun alması gereken hizmettir.

Yasalar gereği her ticari unvanı olan firmanın,  hizmetlerini anlatan, adres ve iletişim bilgilerinin yer aldığı ve en az bir asgari mail adresinin bulunduğu bir web sitesi olmak zorundadır. Bu kapsamda sizlere edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda, sizi ve işinizi en iyi yansıtan web siteleri tasarlıyoruz.

İster bir dernek olun, ister kurumsal yapısı olan bir firma, ister ürünlerinizi internetten satmaya çalışan ticari bir şahıs. A’dan Z’ye internette kalıcı olabileceğiniz, sizi kolay bulmalarını sağlayan, tüm cihazlara uyumlu interaktif internet siteleri yapıyoruz.

 

Web sayfa tasarım hizmetlerinden yararlanmak, web sitesi teklifi almak veya web sayfanızı güncellemek istiyorsanız. Aşağıda ki teklif al butonunu kullanarak bizlerden teklif alabilirsiniz. İnanıyoruz ve biliyoruz ki sizi en iyi yansıtan web sayfalarını biz tasarlayacağız.

 

 

 

Fuar Organizasyonları

Fuar organizasyonları, çoğunlukla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi sanayisi gelişmiş şehirlerde sektörel anlamda birbirine yakın firmaların ürün ve hizmetlerini sergilemek amacıyla yapılan etkinliklerdir. Bu ekinlikte firmalar mevcut veya yeni ürün/hizmetlerini sergiler ve ziyaretçilerine ürün/hizmetleri ile alakalı bilgiler verir. Bir firmanın sektöründe ki fuara katılması, o firmanın prestijini arttırır ve yeni müşteriler kazanmasını sağlar.

Bir firmanın fuara hazırlık süreci 30 gün kadar sürmektedir. Bu süre içerisinde firmanın fuarda kiraladığı alan kadar, stant tasarımı yapılır ve giydirilir. Bu süreçten sonra fuarda dağıtılacak olan matbu ürünleri tasarlanır. Fuara iki gün kala, fuar alanında stant kurulumu gerçekleştirilir ve baskıdan çıkan matbu ürünler stanta yerleştirilir. Bu süreç tamamen tarafımızdan takip edilir ve tasarımlar tarafımızca yapılır. Firmanın ticari karakteri yansıtan kurumsal stant tassarımları iki alternatif örnek halinde öncesinde firmaya sunulur. Firmanın önerileri, varsa düzeltmeleri yapılır. Tasarım işlemi böylece başlamış olur. Bu zamana kadar firmaları 16 farklı fuara hazırladık. İster modüler, ister ahşap ister daha görkemli stantlar olsun, hepsini tasarladık, kurduk.

Bu bilgiler dahilinde sizlerde fuara katılmak istiyor ancak, bu süreci  yönetecek bir ajans arıyorsanız, bizler esnaf samimiyetiyle sizlere hizmet vermekten mutlu olacağız. İhtiyacınız olan fuar organizasyonu ile ilgili bilgileri, aşağıda ki teklif formuna doldurarak sizlere geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

 

Mobil Uygulama Yapımı

Dünyada her geçen yıl, mobil teknolojinin geldiği nokta gereği, mobil cihaz kullanan insan sayısı artmaktadır. Türkiye’de internet kullanan kullanıcı sayısı 46 milyondur. Bu sayının %77 ‘si ise mobil cihazından da internet kullanmaktır. Dolayısıyla mobil cihazlarında kolaylık sağlayacak mobil uygulamalara da ihtiyaç duymaktadır. Mobil uygulama Kullanıcılar iş aradıklarında, iş ilanı vermek istediklerinde, yemek yemek için restoran aradıklarında ve buna benzer bir çok sebebten ötürü mobil uygulamalar kullanmaktadır. Verdiğimiz bu rakam ve yüzdelerin her her geçen yıl yüksek oradan artacağına inanıyoruz.

Bu doğrultuda, firma/derneklerin kurumsal mobil uygulama ihtiyaçları konusunda onlara hizmet vermeyi hedefliyoruz. Süreç şu şekilde işlemektedir.

 • Firma ihtiyacı olduğu mobil uygulamadan bahseder,
 • Tarafımızda gerekli analiz ve sektör araştırması yapılır.
 • Arayüz tasarlanır, içerik eklenir ve kodlaması yapılır.
 • Üyelik sistemi istenirse üyelik işlemleri için gerekli formlar düzenlenir.
 • Tüm telefonlarda çalışması için, gerekli uyarlama işlemleri yapılır.
 • Firmaya mobil uygulamanın demosu gönderilir.
 • Gerekli revizeden sonra, Google Play ve Apple Store’de uygulama yayınlanır.
 • Kullanıcı çekmek için sosyal medya reklamları yapılır.
 • Eğer istenirse, mobil uygulamanın kullanımı ve özelliklerini anlatan bir uygulama web sayfası yapılır.

 

Sizlerde mobil uygulama ihtiyacınızı tarafımızdan karşılamak isterseniz, aşağıda ki teklif formunu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

 

SEO Hizmetleri & Danışmanlığı

SEO, arama yaptığınız arama motorlarında web sayfalarının daha kolay bulunabilmesini sağlayan iyileştirme çalışmasıdır. SEO’nun Türkçe karşılığı, “Arama Motoru Optimizasyonu”dur. SEO bir web sitesinin içeriği, teknik yapısı, hızı ve buna benzer detayları süreçle iyileştirmektir. SEO yapılan bir web sayfası diğer rakiplerine göre daha üst sıralarda çıkar. Bu durum firmanın daha çok kitleye kısa zamanda ulaşmasına yardımcı olur.

 

Her firma rakiplerinin her alanda bir kaç adım önde olmak ister. Bunun için aksiyonda bulunan firmalar müşterilerine diğer rakiplerinden önce ulaşır. Pazar payında ki pastayı, bu tür aksiyonlar ile daha fazla yerler. Teknoloji anlamında yapılan doğru yatırımlar, her zaman firmalara olumlu olarak geri dönüşler sağlar. Web sayfasına yapılan SEO hizmeti bu yatırımlardan sadece biridir ve önemli bir konudur. Firmaların web sayfalarına yaptırdıkları SEO işlemi Google ve ya Yandex gibi arama motorlarında firmanın prestijini arttırır ve onları bulunabilir kılar. SEO hizmetini Bilgi işlem danışmanlığı verdiğimiz firmalara şiddetle öneriyoruz.

 

Bu bilgiler doğrultusunda sizlerle uzun vadede beraber çalışabilmek için SEO hizmetleri & danışmanlığı vermekteyiz. Sizler de web sitenizin rakiplerinize göre daha üst sıralarda çıkmak isterseniz aşağıda ki teklif formunu doldurarak sizlere teklif vermemizi sağlayabilirsiniz.

Dijital Reklam Danışmanlığı

Dijital Reklam müşterilerinizin veya sizi bulmasını istediğiniz kitleye ulaşmanız için en iyi araçlardan biridir. Web sitenizin reklamlarını, yaptığınız hizmetlerin reklamlarını, ürettiğiniz ürünlerin reklamlarını dijital ortamda oluşturuyor, takibini yapıyor ve yönetiyoruz. Firmanız veya projeniz için aşağıda ki kanallarda reklamlarınız yayınlanır;

 • Google Reklamları
 • Youtube Reklamları
 • Facebook, İnstagram, Twitter reklamları
 • Yandex arama motoru reklamları


İnternet kullanıcıları istediği hizmet veya ürünü masaüstü bilgisayarlarda aradığı gibi, gelişen ve değişen teknoloji ile cep telefon ve tabletlerinden de aramaktadır. Eğer bir reklamınız olacaksa, tüm cihazlara uyumlu ve doğru kitlelere ulaşmalıdır. Reklamınız iyi yönetilmeli, ve takibi sürekli yapılmalıdır. Bu kapsamda sizlere dijital reklam konusunda edindiğimiz tecrübeler ile bu hizmeti sağlamamızı istiyorsanız, aşağıda ki teklif formunu doldurarak sizlere ulaşmamıza olanak verebilirsiniz.

 

 

 

Plan 1
$100
/Ay
Dahil Hizmetler
Google Adwords
Plan 2
$200
/Ay
Dahil Hizmetler
Google Adwords
Facebook Reklamları
İnstagram Reklamları
Twitter Reklamları
Plan 3
$300
/Ay
Dahil Hizmetler
Google Adwords
Facebook
İnstagram
Twitter
Youtube
Toplu Mail Gönderimleri

Bilgi İşlem Danışmanlığı

Bilgi işlem danışmanlığı bizlerin 2009 yılından bu yana firmalar ile bağı koparmadan verdiğimiz hizmetlerden biridir. Bilgi işlem danışmanlığı; bir firmanın teknolojik anlamda tüm ihtiyaçlarını karşılama ve tekelden yürütme işlemidir. Bilgi işlem danışmanlığının içerisinde yer alan hizmetler aşağıda sıralanmıştır.

 • Web sitesi yapımı ve güncellemeleri
 • Mail sunucuları yönetimi ve takibi
 • Teknik donanım arızaları giderimi
 • Matbu, tasarım çalışmaları yapımı ve takibi
 • Fuar, organizasyon desteği
 • Yazılım çözümleri
 • Dijital reklam desteği

40+ çalışanı olan kurumsal firmalara aylık olarak verdiğimiz bu danışmanlık hizmeti, firmanın tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Böylelikle firma, her farklı iş için başka bir ajansla anlaşmak zorunda kalmıyor ve işlerini tekelden yürütmüş oluyor. Eğer sizlerinde böyle bir hizmete ihtiyacı var ise, aşağıda ki teklif formunu doldurarak, size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

 

Yazılım Çözümleri

Kurumsal firma veya derneklerin problem yaşadığı en önemli noktanın, işlerin takibini yapabileceği, evrak tomarlarını ortan kaldıran, istenilen bilgiye en kısa zamanda ulaştıran bir yazılıma ihtiyaç duymalarıdır. Bunu bilgi işlem danışmanlığı verdiğimiz firmalardan tecrübe edindik ve yazılım çözümleri konusunda firmalara yardımcı olmak için kollarımızı sıvadık.

Bu kapsamda şuana kadar kendi bünyemize dört (4) yazılım projesi kattık ve bu yazılımları firmalara sunmaya devam ediyoruz. Bu yazılımlar firmaların tercihine göre ister local (şirket içi) ister, web sayfalarına entegre olarak (online) çalışabilmektir. Peki bu yazılımlar ne işe yarıyor ?

 • Personel yönetimi ve raporlama
 • Teklif hazırlama ve teklif takibi
 • Satış raporlamaları ve personel raporlama
 • Ön muhasebe işlemleri ve gelir gider takibi
 • Personeller arası iş emri oluşturma, takibi
 • Görev yöneticileri
 • Personeller arası mesajlaşma, bildirim gönderebilme
 • Teklif sonrası, sözleşme hazırlayabilme
 • ve firmanın ihtiyacı olan modüller.

Bu yazılımlar sizlerin ihtiyaçlarına göre hazırlanır, ve firmanıza uyarlanarak teslim edilir. Süreç şu şekilde işler; yazılım ihtiyacınızı açıklamalı olarak bizlere iletirsiniz. Saha keşif arkadaşlarımız sizden randevu alarak firmanızı ziyaret eder. Firmanızda işlerin nasıl yürüdüğünü ve tam olarak neye ihtiyacınız olduğu belirlenir. Sonrasında bu ihtiyaçları karşılayan yazılımın fiyat teklifi tarafınıza gönderilir. Ardından yazılımınız belirlenen terminde sizlere teslim edilir.