My-LAB Laboratuvar Yazılımı

çevre laboratuvar yazılımı

ÇEVRE LABORATUVAR YAZILIMI

 

My-LAB; çevre sektöründe faaliyet gösteren, ölçüm laboratuvarları ve gıda laboratuvarları için hazırlanmış bir otomasyon programıdır. Hızlıca Emisyon, İmisyon ve İSG teklifleri hazırlayabilmeniz, bunları hızlıca planlayabilmeniz ve gerekli numune işlemlerinizi gerçekleştirip, atıksu, atık yağ, katı atık gibi analiz raporları oluşturabilmeniz için yapılmıştır. Web tabanlı çalışan programımız, web sayfanıza entegre edilerek kullanılmaktadır.

My-LAB laboratuvar yazılımında firmalara göndereceğiniz teklifleri hazırlayabilir ve bu tekliflerin taslaklarını kendiniz oluşturabilirsiniz. Oluşturulan tekliflerin takibini yapabilir, ve bu teklifler ile alakalı kullanıcılara görev bildirimlerinde bulunabilirsiniz. Tekliflerinizi revize edebilir, revize edilen teklifleri tekrar müşteriye gönderebilirsiniz. Detaylar için demo talebinde bulununuz.

My-LAB laboratuvar yazılımda onaylanan teklifler ile alakalı ölçüm ve analiz planlamaları yapabilirsiniz. Bu planlamalarda ölçüm tarihi, ölçüme gidecek olan personeller ölçüm cihazları, tesis sorumlusu, tesis adresi gibi bilgileri belirtip, ölçüm personeline iş emri olarak gönderebilirsiniz. Bu iş emirlerini planlama yönetiminden takip edebilirsiniz. Detaylar için demo talebinde bulununuz.

Laboratuvar yazılımda tekliflerinizi hazırlayabilmeniz için Çevre Bakanlığının sunduğu ve her sene güncellediği Bakanlık asgari fiyat tarifesi otomatik olarak gelecektir. Bu bölümden sizlerde kendi kapsamınıza ölçüm/parametre ekleyebilir ve bu parametrelerin tekliflerde görünmesini sağlayabilirsiniz. Hizmet kapsamınızı belirtirken ölçüm standardı ve fiyatta belirtebilirsiniz.

Laboratuvar programımızda, sahadan alınan numuneleri barkod sistemi ile kayıt altında tutabilir ve analiz ekibinin analiz sonuçlarını programa işleyebilirsiniz. Bu özellik Çevre ve Şehircilik Bakanlığının asgari olarak şart koştuğu kurallara uygun olarak yapılmıştır. Numune barkod modülünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Laboratuvar yazılımında müşterilerinizi kolayca oluşturabilir ve teklif hazırlarken oluşturulan müşterilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Müşteri modülünüzün içerisinde o müşteriye ait tüm teklifleri görebilir ve değerlendirebilirsiniz. Bu sayede evraklar içinde teklif aramaya son verip, hızlıca daha önce verilen teklife ulaşabilirsiniz.

Laboratuvar programımızda da muhasebe modülü de mevcuttur. Bu modül ile gerçekleştirdiğiniz ölçüm ve hizmetlerin ödemelerini takip edebilir, aldığınız senet, çek ve nakitlerin kayıtlarını tutabilirsiniz. Bu ödemeler her müşterinin kendi bakiyesi ile orantılı olarak işlem görmektedir. Bir müşterinin bakiyesini görmek için müşteri modülünü kullanabilirsiniz.

Laboratuvar yazılımı içerisinde kullanıcılar arası görev bildirimlerinde bulunabilir, mesajlaşabilir ve iş emirleri gönderebilirsiniz.

Yazılım web sayfasına git.